Amateur Pyrotechnics Cro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Amateur Firework's how to make shells, how to make black powder, how to make fireworks, how to make pyrotechnic mix, art of fire Amaterski vatromet, kako napraviti cahure, pirotehnicki sastavi, kako napraviti crni barut, kako napraviti vatromet, di i kako
 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 12
Join date : 27.09.2009
Age : 43
Lokacija : Croatia

Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Empty
PostajNaslov: Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente   Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Emptyned ruj 27, 2009 9:24 pm

Evo ovo je dio gdje govorimo o nabavi komponenti ! Pitanja i odgovori ako je to moguče ! study


Zadnja promjena: Admin; pon lis 05, 2009 3:51 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://fireworks.forumhr.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 12
Join date : 27.09.2009
Age : 43
Lokacija : Croatia

Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Empty
PostajNaslov: Re: Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente   Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Emptypon lis 05, 2009 4:53 am

[Vrh] Go down
https://fireworks.forumhr.com
kameni553




Broj postova : 1
Join date : 12.10.2009

Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Empty
PostajNaslov: Re: Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente   Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Emptypon lis 12, 2009 12:15 pm

pozdrav mene zanima jako pirotehnika i sve o njoj i htio bi naučiti kako napraviti vatromet hvala
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 12
Join date : 27.09.2009
Age : 43
Lokacija : Croatia

Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Empty
PostajNaslov: Re: Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente   Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Emptyuto lis 13, 2009 10:00 am

Hvala na pitanju ! Nadam se da ću ti uspješno odgovoriti .
1. Problemi kod nabave:
Ovako stoje stvari kod nas u RH a i cijeloj bivšoj Jugi : Svi mi znamo da je najveci problem nabava pirotehnickih komponenti (kemikalija) naime svi koji se zele bavit ili se bave izradom pirotehnickih sredstava 1, 2 i 3 stupnja su uskraceni za kemikalije, a da i ne govorim kako kod nas nema niti jedan Školovani PROIZVOĐAČ pirotehnike a nema ni ti jedne udruge koja bi se bavila obukom takvih ljudi. Imao si priliku vidjeti masu filmova koji su na netu :kako napraviti ovo ili ono ali niti jedan nije sa područja Juge zato što smo uskraćeni za kemikalije i to je najveći problem .

2. Odgovor na tvoje pitanje "htio bi znati Kako se radi vatromet i da bi htio znati sve o vatrometu"
(A) Vatrometi mogu biti različiti kad kažem različiti mislim na : različite efekte uglavnom uzmi u obzir da se sastoje od više segmenata :pogonsko punjenje, startni fitilji ili el upaljači, smjesa efekta i barutna smjesa koja pokreće vizualni efekt.
(B) E sad neznam koliko si upoznat sa pirotehničkim smjesama i jesi li ikada radio nešto svoje po pitanju pirotehnike ?
Moj savjet ti je da probaš sa jednostavnijim vatrometima to jest sa raketama i pogonskim gorivom, a po mom mišljenju je najjednostavnije napraviti kno3+šećer u prahu - poslat ću ti i link kako se radi ta pogonska smjesa, vrlo je jednostavno

https://www.youtube.com/watch?v=voc_gBC3xxI&feature=related
ovaj dečko je to odlično prikazao, a sviđa mi se što je smjesu radio izvan kuće ! Imam i ja neke svoje filmiće, ali ih moram stavit na net i forum. trenutno sam zapeo s nekim kemikalijama, ali uskoro će biti i mojih filmova - kako napraviti vatromet i takve stvari. bit će tu i crteža, shema i konačnih produkata ! molim te da probaš biti malo točniji na sljedećem pitanju . Smile
[Vrh] Go down
https://fireworks.forumhr.com
teslazagi




Broj postova : 5
Join date : 09.01.2012

Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Empty
PostajNaslov: pirotehničke komponente   Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Emptypon sij 09, 2012 2:49 am

evo ako se smijem umješeti...
ovo mi je hoby i radim si sam sve što je moguće od pirotehnike kasnije čim ču moči više pokazati vidjet ćete i sami...
što se tiče nabavke da to je veliki problem pogotovo u Hrvatskoj ništa živo se ne može legalno nabaviti osim do nedugo kno3..
sada više ni to u večim količinama potražnja je jako velika za sve što se tiće komponenata i pirotehnike ali želje su jedno a mogućnosti drugo...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Empty
PostajNaslov: Re: Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente   Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente Empty

[Vrh] Go down
 
Kako nabaviti i gdje se mogu kupiti pirotehničke komponente
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pirotehničke konponente
» Kako napraviti kalijev nitrat zamjena
» Vaši pokazni filmovi i slike

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Amateur Pyrotechnics Cro :: Your first category :: Pirotehnika-
Forum(o)Bir: